جهت رزو ملاقات با دکتر ، لطفا تماس بگیرید .

 

 

تماس با ما

 

 

 

هیج مقاله ای در این دسته موجود نیست ، اگر نام زیر دسته ها نمایش داده می شود، آن ها دارای مقالاتی هستند.

اهداف پزشک

دکتر آقا / خانم ، دانشیار دانشگاه علوم پزشکی ایران و متخصص مغز و اعصاب هستم. قابل ذکر می باشد که عضو انجمن صرع ایران نیز می باشم، و در حال حاضر با بیمارستان آبان و بیمارستان میلاد همکاری می کنم. هدف من به عنوان یک نورولوژیست ارائه ی بهترین خدمات درمانی جهت برطرف کردن بیماری و مشکل شما و همچنین ارتقا سلامتی تان می باشد، پس چنانچه با مشکلاتی از قبیل صرع، اختلال در حافظه، اختلالات خواب، سردرد، ام اس، فلجی اندام ها، لرزش دست ها، سرگیجه، اختلال در سطح هوشیاری، سکته مغزی، و غیره مواجه هستید با من در ارتباط باشید. لطفا برای آگاهی از برنامه ی کاری من و نیز رزرو نوبت با شماره تلفن ثبت شده در تماس باشید.
Image

خدمات ما

پزشک متخصص جراح مغز و اعصاب کار جراحی مغز، نخاع و اعصاب محیطی را برای برداشتن تومور، تسکین درد مزمن و درمان جراحت ها، بیماری های عروقی و بیماری هایی نظیر پارکینسون و صرع انجام می دهد. او همچنین از جراحی برای درمان هیدروسفالی، تشکیل غیرعادی مایع مغزی نخاعی در مغز، استفاده می کند. ممکن است جراحان مغز روی اصلاح بدشکلی ها و درمان بیماری های نخاعی مانند اختلال زوال تدریجی ستون فقرات و اسکلروز تمرکز کنند. سایر حوزه های تخصصی شامل جراحی عصب کودکان و پرتوجراحی، استفاده از تشعشعات برای درمان تومور، می شود.
Image
تلفن موبایل:09120000000
اینستاگرام : diku@
تلفن تماس :00000 026
آدرس : کرج - میدان شاه عباسی - میدان توحید

 

شاید به زودى تصور متداول درباره الماس ها به کلى دگرگون شود. الماس هایى که بخاطر زیبایى، کمیاب بودن و زمان طولانى تولیدشان ارزش فوق العاده‌اى داشتند، امروزه در آزمایشگاه و در مدت زمانى حدود یک ساعت بوجود مى‌آیند. اینکه این دگرگونى چه تأثیرى در صنعت جواهرسازى یا قیمت الماس هاى طبیعى در بازار خواهد داشت هنوز در پرده‌اى از ابهام است. اما درباره نقش این الماس هاى آزمایشگاهى در تکنولوژى، شایعه‌هایى برخاسته از مجامع علمى به گوش مى‌رسد...

ما اینجا هستیم:

 کـرج | میدان شاه عباسی | مجتمع اداری امیر

 680 400 32 - 026

 681 400 32 - 026

 30 48 059 - 0912

 info @ diaku.org

 

تمامی حقوق اين سايت برای دکتر من محفوظ می باشد. Copyright © 2021 Drman

طراحی وب سایت توسط : هلدینگ دیاکو